Pokud jste mladý člověk, který potřebuje pro svůj byznis, zábavu, ale také běžné denní potřeby opravdu výkonnou a hlavně kompaktní zbraň, je tento tablet určen přesně pro vás.

Sony Xperia Z3 Tablet Compact představuje unikát na trhu, který budou vyhledávat ti, kteří nenaletěli na špek Samsungu a také ti, kteří volí kvalitu před zbožím od Čínských výrobců.

Na první pohled každého napadne, že se jedná o Xperii Z3 velikosti XL a není to vůbec pohled milný. Celý design a tvar tabletu vychází uživateli vstříc a vyznačuje se velmi jednoduchým, avšak moderním designem. Reproduktory rozeznáme pouze díky malým škvírám po obvodu tabletu, kde také najdeme tlačítko na zapínání přístroje a kolébku na ovládání hlasitosti. Do i tak velkého přístroje bohužel pasuje jen nano SIM karta, z čehož nemáme příliš velkou radost. Tento fakt však kompenzuje opravdu dobře řešené umístění micro USB portu, díky kterému nebude kabel překážet při jakékoliv poloze přístroje a jeho uživatel jej může držet, jak se mu zlíbí.
Díky certifikaci IP68 můžete tento tablet vystavovat jakémukoliv vlhku a vodě. Zároveň zde nalezneme také použití velmi odolných materiálů, které nám umožňují používat tablet snad úplně všude a v jakýchkoliv podmínkách.

Co se vnitřku tabletu týče, nalezneme v něm čtyřjádrový procesor Snapdragon 801 a grafiku Adreno 330. RAM pracuje se třemi GB paměti a v úložném prostoru čeká 16 GB volného místa, se samozřejmostí přidání až 128 GB microSD karty. To vše zprostředkovává uživateli Android Kitkat a nadstavba Sony.

Pokud tedy hledáte tablet, který díky svým schopnostem obstojí v konkurenci těch nejlepších, Sony Xperia Z3 Tablet Compact bude tím pravým ořechovým. Dostane se vám do rukou totiž stylovka, kterou jen tak někdo nemá. Stane se vaším nepostradatelným pomocníkem, kterého budete mít vždy po ruce.

Komentovat