Čistě herních tabletů je na trhu jako šafránu, takže pokud si chce nějaký zapálený hráč takovouto hračku pořídit, musí dlouho hledat, ale výběr nemá příliš složitý. Absolutní špičku v této skupině představuje tablet od americké společnosti NVIDIA, kterou známe především jako výrobce grafických karet do stolních počítačů a laptopů.

Tablet s názvem Shield je ta nejlepší zbraň pro každého virtuálního válečníka a dobyvatele nových cílů. Ve své podstatě se jedná o vůbec první čistě herní tablet, díky kterému budete moci své hry přenést kamkoliv a hrát při jakýchkoliv podmínkách.

Tablet je vybaven nesčetnou řadou nejrůznějších vychytávek, díky kterým si herní zážitek maximálně vychutnáte. Mezi ně patří skvělý audiosystém, možnost propojená tabletu s televizí, přenášení her z vašeho počítače do tabletu. O skvělý výkon se stará výkonný procesor NVIDIA Tegra K1, který využívá architekturu Kepler, která je součástí i těch nejvýkonnějších herních PC na světě. Díky tomuto procesoru tablet podporuje systémy jako DirectX 12 a jedná se o první procesor, na kterém běží hry poháněné Unreal Enginem čtvrté generace, na kterému poběží hry příští generace.

Tablet je možno spárovat s kterýmkoliv Controllerem od NVIDIA, takže bude ovládání her plynulé a pohodlné. To samé umožňuje velmi jemný a citlivý stylus Direct Stylus 2, který je akcelerovaný grafickým procesorem pro zajištění přesnosti každého tahu. Pomocí integrovaných aplikací je možné dělat si poznámky kdykoliv, i během hraní.

O perfektní pohodlí a dostupnost toho nejaktuálnějšího se stará samotná NVIDIA, která momentálně otevřela aktualizaci systému na Android 5.0.1. Díky němu se systém stabilizoval a výrazně zrychlil. Tato aktualizace přinesla také podporu systému OpenGL 4.5 či nové funkce fotoaparátu a další minoritní změny. To je tablet Shield od společnosti NVIDIA.

Komentovat