Pokud ještě na poslední chvíli sháníte pod stromeček dárky, a víte, že jeden z nich by měl být i tablet, ale žádný z momentálně nabízených modelů vás neoslovil, co se porovnání ceny výkonu týče, pak byste měli zvážit tu možnost, že s nákupem tabletu posečkáte až na úplný konec měsíce. V tuto dobu totiž na trh vstoupí nový tablet T1 od společnosti Honor, který se prozatím zdá být velmi zajímavým důvodem proč v nákupu tabletu otálet.

Tablet na první pohled vypadá jako klasický tablet, bez žádných extra výstřelků. Jeho rozměry jsou 210,6 x 127,7 x 7,9 milimetrů, a hmotnost se zastavila na 360 gramech. Tablet s vámi komunikuje skrze displej s rozlišením 1 280 x 800 pixelů. V útrobách ukrývá čtyřjádrový procesor Snapdragon, kterému sekunduje 1 GB paměti RAM. Interní paměť 8 GB je možné rozšířit o GB na paměťových kartách.

Velkou radost svým uživatelům by mohl tento tablet dělat v oblasti výdrže. Baterie s kapacitou 4 800 mAh, je doplněna o další pohotovostní režimy, díky kterým je tablet Honor T1 schopen vydržet v pohotovosti až 20 dní. Na druhou stranu zklamání přichází spolu s prostředím, kde výrobce nasadil pouze Android 4.3 Jelly Bean. To však může vykompenzovat použití poměrně kvalitních kamer jak vepředu, tak i vzadu, kde se nalézá pěti megapixelový fotoaparát. No a tím úplně největším lákadlem je zaručeně cena, která by neměla přesáhnout 130 euro, v přepočtu tedy 3500 Kč.

Nebojte se tedy nadělit pod stromeček dárek s trochu menším zpožděním. Uděláte tím radost své rodině, ale i jejímu rozpočtu. Tak šťastné a veselé.

Komentovat