Proč se obklopovat zbytečně násilím, když existuje mnoho krásných a graficky propracovaných her v příjemném prostředí plném dobrodružství a zábavy. Dnes si představíme hry určené dětem, které si však jistě rád zahraje i nejeden dospělý. Díky kvalitnímu zpracování jsou dnešní hry jako stvořené pro tablety.

Despicable Me

Velmi zábavná hra, ve které se stanete jedním z mimoňů, kteří plní mise. Jedná se o postavičky ze stejnojmenného dětského kresleného filmu, který byl hlavním námětem hry. Hra je propracovaná do posledního detailu, nechybí zde stovky různých misí, velké množství zbraní, zábavní děj a mnoho dalšího.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftDMHM

 

Tintinova Dobrodružství

Staňte se Tintinem, Snowym, Kapitánem nebo Sirem Haddockem, v perfektní hře, která je opět inspirovaná stejnojmenným filmem. Budete putovat přes oceány, pouště, exotické destinace, a budete objevovat nejrůznější tajemství. Ve hře si zkusíte téměř vše, budete bojovat se strážemi, řídit letadlo nebo řešit hlavolamy. Celá hra je jedno fantastické dobrodružství.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftTTHM

Monster Life

Roztomilé příšerky jsou přesně to, co dokáže potěšit každé dítě. V tomto případě se bude jednat doslova o ostrovy příšerek. Hráč se stane tím, kdo může ovládat celý ostrov příšer, tvořit jim město, budovat silnější monstra a bojovat s jinými příšerami. Hra je vtipně animovaná, ve 3D a každý si v ní zkusí postavit vlastní svět. Vše ve hře vypadá, jako by bylo vyrobené z papíru, monstra lze trénovat, vytvářet je a dobývat s nimi další území.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftMKHM

 

Komentovat