Pokud jste opovrhli všemi ostatními žánry a chcete jen závodit, tak by vám možná bylo při chuti, kdybyste měli všechny závodní hry po ruce, o to se postará aplikace, kterou si představíme.

Aplikace s příhodným názvem „Závodní hry“ není nic jiného než zajímavý instalátor napojený přímo na Google Play. Díky němu je možné si nainstalovat do tabletu ty nejlepší závodní hry. Cílem bylo usnadnit samotný výběr her. Ne každý je ve světě her zběhlý a pro někoho může být velmi obtížné stále vybírat dobré hry, aniž by byly vyzkoušené a už vůbec ne do nich vrážet peníze.

Závodní hry mají být zjednodušením, jelikož její tvůrci sami vybrali ty nejlepší závodní hry a vytvořili z nich přehledný seznam. Na uživateli je jenom to, že si hru ze seznamu vybere nainstaluje jí. Nutné je podotknout to, že pro instalaci her je nutné být připojený k internetu.

Proč si aplikaci instalovat?

Aplikace se neustále aktualizuje a neustále v ní přibývají nové závodní hry. Jedná se vždy o hry určené především pro tablety, aby z nich měl uživatel co nejlepší zážitek. Pokud se v závodních hrách nevyznáte, tak si můžete pokaždé nainstalovat novou hru ze seznamu, dohrát ji, odinstalovat a pustit se do další. Díky neustálému příbytku her se jedná o nekonečný zdroj zábavy.

Nejedná se jen o výběr her s auty, ale také s motorkami, tahači, formulemi, motokárami a dalšími stroji, se kterými lze závodit. Kromě silnice si přijdete jistě na své i v terénu a u her, které nabízí několik úhlů pohledu.

https://play.google.com/store/apps/details?id=racing.tablet.games

Komentovat