Znáte ten hazardní automat, na kterém zatáhnete za páčku, roztočí se kola, a když vám padne více stejných symbolů, vyhráváte nějakou tu výhru? Na podobném mechanismu stojí i tato hra, akorát je okořeněná o pár miniher  a funkcí navíc, aby to nebyla po pár minutách hraní nuda a stereotyp.

Screenshot_2013-11-23-14-24-58

 

Princip hry, aneb co vše si můžete vytočit

V této hazardní hře máte samozřejmě nějaké ten kapitál a další penízky můžete získat jednak výhrou nebo i bonusem vždy po pár hodinách apod. Volíte si, kolik chcete v každém tahu resp. spinu vsadit, od nějakého jednoho penízku výše, čím vyšší úroveň máte, tím více vám hra dovolí vsadit. Výhry pak mohou být od pár penízků po 10 000! Jde o to, kolik symbolů, jakého typu trefíte resp. vytočíte. Ve hře si samozřejmě můžete i prohlédnout, jaké lajny jsou výherní, či jak vypadají speciální bonusové symboly, díky kterým si můžete vytočit xp navíc, bonusové volné spiny, či pokus ve hře chytání penízků, což je jakási doplňková minihra.

 Screenshot_2013-11-23-14-33-20

I v této hře jsou levely a zkušenosti

Jak již bylo zmíněno, i v této hře můžete získávat zkušenosti, díky kterým následně dosáhnete dalšího lvlu. Za každý lvl jak už to bývá, dostanete nějakou tu odměnu, penízky navíc, či odemčení nějaké nové možnosti apod.

 

Celkové hodnocení

Hra se nyní těší velké oblibě, má velmi atraktivní kvalitní grafické zpracování a řadu možností. Je zdarma, takže lze očekávat, že pole fanouškovské základy ještě vzroste. Na druhou stranu ruku na srdce, tohle zkrátka není hra, která by měla šanci bavit vás po dlouhé měsíce, možná i týdny. Prostě vás brzy přestane bavit. Je to celé jen o náhodě a vlastně jen klikáte na spin. Nějaký prostor pro strategii tam je, ale není jej mnoho.

 

Jak si stojí u Vás?

[ratings]

Komentovat