Předem je nutné říct, že pokud si hru chcete opravdu užít, je nutné hrát ji online. Tréninky, které jsou dostupné i v offline modu jsou vcelku nudné. Ten pravý adrenalin zažijete až v online závodech, pro ty je však nutná registrace, ale nebojte, nezabere vám moc času.

 

Mnoho tratí- mnoho zábavy!

Ve hře na vás čeká celá řada tratí a úkolů na nich připravených. Je vcelku zábavné, že některé tratě odemykáte herní měnou, avšak jiné se vám odemknou sami, ale až za určitý čas (od prosince až do února), tím pádem máte o takový malý vánoční dáreček postaráno.

 Screenshot_2013-12-15-09-36-33

Získávejte ocenění

Krom klasických vítězství na sjezdovkách, můžete plnit i speciální úkoly a získávat za ně hezké medaile a ocenění. Některé se získávají snadno, u jiných se však pěkně zapotíte, takže vás hra neomrzí už po pár hodinkách hraní.

 Screenshot_2013-12-15-09-38-22

Grafika a realističnost hry

Předem je nutné říct, že hra je zdarma, a že tedy člověk nemůže čekat špičkovou hru, na které tvůrci dělali roky. Grafika hry je hezká, velmi klasická avšak po chvíli velmi stereotypní a dle mého názoru tomu chybí trochu zajímavý prvek. Podobně to mám i s realističností hry. Postava a některé základní polohy se tvůrcům povedli, avšak vidět jejich lyžaře ve skutečnosti někde na sjezdovce by bylo asi docela směšné.

 

Co vy, zlákala vás tato hra?

[ratings]

Diskuze

  1. VENCA napsal:

    kde si to mohu stahnout??

  2. Mila 47 8 napsal:

    Dobrý den pane nebo paní chtěl bych aby to bylo dobry a aby to šlo

Komentovat