Tato hra Vás prostě nadchne a už nepustí, v mnohém totiž převyšuje řadu špičkových počítačových her tohoto typu a to především díky její propracovanosti. Pokud i Vás láká možnost, projet se v luxusním nadupaném závodním autě a ještě přitom nechat soupeře čichat váš prach, směle do toho!

Real Racing 2

V této hře na vás čeká přes 900 závodů všech možných typů a tratí a desítky nejrůznějších aut, která si můžete koupit a vyzkoušet! Všechny možnosti a závody hry se vám navíc odemykají postupně, podle toho jak postupujete a zdokonalujete se.

Real Racing 1

Ovládání hry a reakce auta jsou velmi reálné, takže hráčský prožitek je opravdu maximální. Rovněž se mi líbí, že to není jako u jiných her, kde během závodu narazíte 20x do jiných aut, pak závod zajedete a můžete směle pokračovat v dalším. Zde co si rozbijete, to si taky opravíte resp. zaplatíte, musíte se o svá auta starat, ale rovněž je můžete i vylepšovat.

Řada hráčů hře vytýká, že si do ní můžete koupit za skutečné peníze bonusové herní, díky kterým si můžete rovněž koupit nějaký ten bourák, či nečekat na opravu apod. Ano jistě je to otrava, na druhou stranu vývojáři také z něčeho žít musí a toto mi přijde lepším řešením, než vyžadovat za hru peníze. Navíc to do hry nějak výrazně nezasahuje a lze být skvělým hráčem bez jakýchkoli poplatků.

Takže uchopte volant, pardon tablet do ruky a šlápněte do pedálů! Protože jediná negativní emoce, kterou během hry můžete pocítit bude bezmoc z toho, že s hrou nemůžete přestat.

My dáváme 4 body z 5 a kolik vy?

[ratings]

Komentovat