Hra je úplně klasická, tak jak ji znáte z dětství. V pravidlech nejsou žádné změny, tudíž vás nic nepřekvapí. Grafiky hry je velmi jednoduchá avšak k tomuto účelu ideální. Pár lidí si stěžovalo na malou velikost karet, ale nejsou to zase až takové blechy, abyste měli problém se v nich zorientovat.

Screenshot_2013-11-17-23-27-10

Aby vás tvůrci do hry trochu motivovali, připravili si pár zajímavých funkcí navíc. Jednak je to váš profil, do kterého si samozřejmě můžete vyplnit nějaké ty údaje. Dále chat kde si můžete popovídat s vašimi protihráči a to hlavní žebříčky. Za každou výhru se vám totiž přičtou nějaké ty bodíky, můžete sledovat, jak si vedete oproti jiným v krátkém časovém horizontu, či delším. I bez toho, abyste mastili karty od rána do večera, se dá dosáhnout moc pěkného výsledku.

Na Prší, se toho jinak moc vymyslet nedá, takže možnosti hry jsou jaksi omez

Screenshot_2013-11-17-23-27-21

ené, avšak můžete si zde vybrat, proti kolika hráčům chcete najednou hrát apod. Jediné, co je trochu unavující jsou časové prodlevy, když hrají jistí lidé, ale co se dá dělat, za to hra nemůže.

Co se mi rovněž líbí, je, že nejen, že je hra zdarma, ale ani interně se nevyskytují nějaké zpoplatněné funkce, či jiné snahy, jak z vás dostat peníze, je to zkrátka pohodová hra do deštivého odpoledne. Věřím, že si hru oblíbíte podobně jako já.

 

Kolik hře Prší dáte vy?

[ratings]

Komentovat