Jak již bylo řečeno, to co mě a snad i vás asi hned na první pohled na hře zaujme, jsou ty možnosti. Máte zde na výběr z mnoha typů vozidel i tratí a další stále přibývají, díky vývojářům, kteří hru neúnavně vylepšují. Je to totiž kombinace zábavné hry a četnosti možností, díky které vás tato hra bude bavit řadu dnů.

Screenshot_2013-10-27-16-51-16

 

Princip hry je velmi snadný, zkrátka jen vyberete prostředek, trať a vyrážíte. Na trati jde o jediné, a sice o to dojed co nejdál, nemusíte být tedy nějak extra rychlí, stačí být šikovní a dojet daleko. Ve hře překonáváte různé lvly, jedná se vlastně o vzdálenost, kterou urazíte. Svůj prostředek ovládáte pouze pomocí dvou pedálů, brzy a plynu. To zda dojedete daleko či nikoliv, záleží tedy jedině na rychlosti, kterou zvolíte. Rovněž nezapomeňte na trati sbírat benzín (bez něj taky moc daleko nedojedete) a herní mince, za které si následně můžete vylepšit váš vůz, či si koupit nový anebo novou trať.  Dalším způsobem, jak získat nějaké ty herní mince navíc je například udělat nějaký trik, vydržet chvíli ve vzduchu, či překonat lvl a v neposlední řadě můžete finančně podpořit vývojáře a koupit si herní mince. Zvážení této možnosti ponechám, na každém z vás.

Screenshot_2013-10-27-16-48-26

Závěrečné zhodnocení:

Rozhodně doporučuji si tuto hru nainstalovat, je výborná. Je to až s podivem, že je zatím zcela zdarma. Hra je dobře provedená a bez chyb, běží plynule  a její jediný nedostatek je dle mého názoru grafika, která mě příliš neoslovila.

My dáváme 5  bodů z 5 a kolik vy?

[ratings]

Komentovat