Chtěli byste si na svém tabletu také někdy zahrát opravdu pořádnou kvalitní 3D hru s nadupanou grafikou a skvělým herním zážitkem, která by vám připomněla staré dobré časy strávené hraním u stolního počítače? Pak byste měli vsadit na klasiku a zahrát si na tabletu hru, kterou možná již notoricky znáte a určité jí milujete. Řeč je zde o pecce z dílny společnosti Rockstar Games, GTA: San Andreas.

Tento titul je dodnes považován za to nejkvalitnější, co tito borci vyprodukovali a dodnes na něj vzpomíná mnoho milovníků série Grand Theft Auto. Vy si nyní tento titul můžete zapařit i na svém tabletu, díky čemuž si budete moci C’J-ova dobrodružství vzít kamkoliv.

V této hře budete prožívat neobyčejný život obyčejného afroameričana z předměstí města Los Heaven, do kterého se tento, ne příliš hodný, chlapec vrátil, aby zde spravoval své dědictví. První problémy však na sebe nenechají dlouho čekat a náš hrdina se bude postupně seznamovat se stále většími padouchy a začne se stále více zaplétat do pavučin problémů, lží a ilegality. Při tom všem ho bude mít neustále na hledáčku policie a bude jen na vás, zdali ustojíte veškeré prekérní situace, do kterých se tento šílenec dostane.

Samozřejmostí je však také volný pohyb po celé mapě, kdy budete moci provádět nejrůznější lumpárny podle vlastního úsudku, závodění po dálnicích, utíkání před policií, vyhazování věcí do vzduchu a přivádění lidí na onen svět.
Ovládání celé hry je poměrně snadné a plynulé. Pro spuštění této hry budete potřebovat již o něco výkonnější přístroje, avšak ne zas nic převratného. No, a pokud vás tento titul opravdu zaujme, můžete vyzkoušet také některý ze starších, jako například Vice City či GTA III, které také vyšly na dotykové přístroje. Nyní nezbývá než popřát hodně štěstí, pevné míření a hlavně vyhýbání se legendárnímu Wasted.

http://play.mob.org/game/grand_theft_auto_san_andreas.html

Diskuze

  1. Mila 47 8 napsal:

    Dobrý den myslím že ta hra je super a chtěl bych aby mi to višlo

  2. kamil napsal:

    Dobre

  3. petr napsal:

    jo jeto super

Komentovat