V této hře se musíte ztotožnit s rolí ninji, který musí bojovat proti ďábelskému ovoci. Ne opravdu si nedělám srandu, vlastně to ovoce je navíc úplně normální a vaším úkolem je prostě jen jej rozsekat samurajským mečem. V praxi to vypadá tak, že hledíte na dřevěnou stěnu, před kterou něco vhazuje ono ovoce, ale aby to nebylo tak jednoduché tak rovněž bomby, které se logicky svými prsty dotknout nesmíte, jinak pro vás hra skončila. Pokud jde o ovoce, tak pokud vám sem tam nějaké ten kus spadne, nic se neděje, máte 3 životy, ty se však nevztahují na bomby!

Screenshot_2013-10-18-07-42-58

Hra má samozřejmě několik modů, takže možností, jak hrát je více. Můžete hrát na čas nebo i bez bomb apod. Prostě najděte, co vám vyhovuje nejvíce, avšak dle mého názoru se klasice nic nevyrovná.  Další vychytávkou je možnost pochlubit se výsledkem na sociální síti, takže pořádně trénujte a pak se nebojte pochlubit.

Screenshot_2013-10-18-07-37-08

I když je hra určená pouze pro jednoho hráče, můžete si ji zahrát v dlouhé chvíli i s přáteli, dám vám typ. Tato hra reaguje na doteky víc prstů najednou, takže nemusíte sekat jen jedním prstem nebo nemusíte sekat sám, vezměte si na pomoc kamaráda, jen těžko říct, zda vám spolupráce bude vyhovovat, ono to taky není jen tak.

 

Závěrečné hodnocení:

I když je hra jednoduchá a rozhodně se nejedná o zábavu na pár hodin v kuse, má svou kouzlo a určitě vás na nějaký ten čas zabaví.

 

My dáváme 3 body z 5 a kolik vy?

[ratings]

Komentovat