Co na vás ve hře Fireman čeká?

Jak jsem již zmínila výše, v této hře nasadíte helmičku, vezmete hadici a jdete pomáhat plnit svou povinnost. A co, že je to vlastně vaším úkolem? No samozřejmě hasit požár, který je všudy přítomný, a pokud jej nezlikvidujete rychle a důkladně, může se rozšířit. Ve hře se oheň objevuje v nejrůznějších formách, často narazíte například na chladící plamínek, který pokud ho k sobě necháte dojít, vás popálí a máte o život méně.

Další důležitý úkol, který na vás čeká je lehce úsměvný. Jakož to správný hasič, musíte samozřejmě zachraňovat zatoulaná zvířátka, která vylezla do výšky a nyní se bojí slézt dolů. Nešplháte pro ně však po žebříku, ale lehce směšným způsobem. Je to rovněž voda resp. její tlak, který vám pomáhá dostat se do výšky.

 

Co je cílem hry?

Ve hře zdoláváte stále nové a těžší úrovně, zachraňujete zvířátka, za která následně získáváte body zkušenosti a nové úrovně (v našem případně hodnosti). Dále si můžete nakupovat nové vybavení, díky kterému získáte nejrůznější bonusy atp.

Screenshot_2013-12-07-13-18-30

 

I tato hra má své mouchy

Hra je sice zdarma, avšak některé z výše zmiňovaných vylepšení je možné si zakoupit pouze za skutečné peníze. Takže je jen na vás, zda vás hra uchvátí natolik, abyste do ní investovali. Mě popravdě už po chvíli hraní začalo vadit herní prostředí, taková až moc dětinská grafika.

Screenshot_2013-12-07-13-18-06

Co na tuto hru říkáte vy?

[ratings]

Komentovat