Alespoň jeden titul ze série Call of Duty hrál ve svém životě snad úplně každý. A pokud patříte mezi fanoušky tohoto konceptu hry od Activision, máme pro vás dobrou zprávu. Své CoD si nyní budete moci zahrát i na vašem mobilu či tabletu. Na trh totiž přichází zcela nové Call od Duty: Heroes.

Společnost Activision se u tohoto titulu rozhodla soustředit pouze na tablety a mobily a pro jejich uživatele přináší tento nový titul, ve kterém budete moci stavět základny, plánovat útoky a vymýšlet strategie a chybět nebudou ani některé známé tváře z celé série, jako například Soap MacTavish, nebo Captain Price.

Tato hra, která vám přináší spoustu zábavy, ale také napětí, je dostupná na iOS a Windows 8. Verze pro ostatní platformy vyjde s menším zpožděním. Dobré však je to, že se jedná o free to play titul.

Celý koncept Heroes spočívá v budovatelské strategii, ve které máte za úkol vybudovat základnu, založit její dostatečnou obranu a vycvičit co nejvíce útočných jednotek. Oproti hrám založeným na stejném konceptu, přináší toto CoD spoustu novinek, jako například vzdušnou podporu, v podobě vrtulníku, který je vybaven kulometem, za který se můžete vy sami posadit. Velký důraz je také kladen na sociální funkce a soupeření.

CoD je označováno za nejhodnotnější herní značku vůbec a od roku 2003 jsme se dočkali již 11 titulů pro herní konzole a počítače. Tento titul se jako první soustředí hlavně na hraní na přenosných zařízeních a proto je jeho ovládání naprosto intuitivní a přesné. Celá hra je zdarma, a pro její hraní budete potřebovat připojení k internetu.

Nebojte se tedy vydat do válečné vřavy a okuste na svou vlastní kůži i vy, co to znamená ocitnout se uprostřed válečného konfliktu.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.activision.callofduty.heroes

Diskuze

  1. marketa napsal:

    Dobry den,nejde mi upgrate 1.7. Poradite mi jak na to ?

  2. marketa napsal:

    Dobry den,nejde mi upgrate 1.7. Poradite mi jak na to

Komentovat