Vybíráte si novou hru do vašeho tabletu, a chtěli byste něco opravdu dobrého, co vás potěší skvělou grafikou, hratelností a příběhem? Pokud máte rádi i trochu té historie, například II. světovou válku, pak pro vás máme skvělý tip, který vás zabaví na dlouhé hodiny.

Název této skvělé hry je Brothers in Arms3: Sons of War. Jedná se o velmi povedenou hru od společnosti Gameloft. Vašim úkolem ve hře bude skrze hordy znepřátelených nacistických vojáků, proniknout až pro určené dokumenty, osoby či vynálezy. Během putování si pro vás vojáci třetí říše připraví nejedno překvapení, díky kterému se ocitnete v nesnázích.

Tyto problémy však nebudete muset řešit samy, protože společně s vámi, se do hry zapojí ještě vaši parťáci. Vy sami si budete moci upgradovat nejen svou postavu, ale také své parťáky, z nichž každý má své specifické zaměření.

Zároveň si budete moci pořizovat také lepší zbraně, díky kterým se vám bude lépe střílet, zaměřovat a přebíjet. Každou ze zbraní pak můžete také dále individuálně upgradovat, takže nakonec budete mít na výběr z opravdu velmi bohatého arsenálu, mezi kterým nebude chybět ani plamenomet či bazuka.

Celá hra má výbornou grafiku, kterou nejlépe oceníte na nejnadupanějších tabletech s nejvyšším rozlišením displeje. Hlavní sílou této hry je však naprosto volný pohyb, díky kterému si budete moci doběhnout, kam se vám zlíbí a schovat se za jakoukoliv překážku, abyste unikly nepřátelským kulkám.

Hra má také poměrně povedený příběh, díky kterému se podíváte na mnoho míst a jen tak je neopustíte. Zároveň se budete moci vydávat také na mise mimo hlavní příběhovou linii, díky kterým získáte speciální plány pro dosažení zcela revolučních zbraní, díky kterým se vám bude nakopávání nacistických zadků, dařit o něco efektivněji.

Stáhnout Brothers in Arms

Komentovat