Princip hry

Pokud hru neznáte a nevíte, oč jde, princip hry je velmi jednoduchý. Na hracím poli (čtverečkovaný papír) 10×10 čtverečků si rozmístíte určitý počet různých lodí. Lodě se liší ve velikosti i tvaru. Váš soupeř udělá to samé a poté hra může začít. V každém tahu hádáte pole, na kterém je podle vás soupeřova loď, pokud ji zasáhnete nebo potopíte (už jste zasáhli všechny pole lodi), hádáte znovu, pokud ne hádá vás soupeř. První kdo potopí všechny lodě protivníka, vyhrál.

Screenshot_2013-12-07-13-07-17

 

Grafika hry

Pokud jde o grafiku, musím říct, že se tvůrcům velmi povedla. Přeci jen u her tohoto typu se toho moc vymýšlet nedá. Nic méně grafiku pojaly velmi stylově, hrát budete opravdu na čtverečkovém papíře a lodě vypadají, jako kdyby byly opravdu nakreslené propiskou.

Screenshot_2013-12-07-13-08-11

 

Herní možnosti

Je jen na vás, zda budete hrát proti počítači, či kolegovi, který sedí vedle vás. Můžete rovněž hrát s kamarády přes bluetooth a nebo vybrat náhodného online soupeře. Dále máte na výběr, zda si chcete zahrát klasický herní mód anebo rozšířený. V rozšířeném můžete nakupovat různé vylepšení, které vám ve hře pomůžou. Záleží jen na vás, zda preferujete klasickou hru anebo vás osloví hra s více možnostmi.

Pokud chcete využívat online hraní a dalších funkcí, musíte hru synchronizovat s vaším Google účtem. Hra je zatím zdarma.

 

Jak se hra líbí vám?

[ratings]

Komentovat