U strategie je poměrně časté, že procházíte mapou a bojujete ve stále těžších bitvách a plníte stále nové úkoly. Stejně je tomu i v Battle towers. Tato strategie však nepatří mezi jednoduché minihry, které byste zvládli na nejtěžší obtížnost během pár chvil, některé úrovně jsou pěkně zapeklité.

Screenshot_2013-11-02-20-33-04

V jednotlivých bitvách stavíte hrad, což ve hře reprezentuje váš život, pokud vám jej počítač (protivník) zničí, skončili jste. Hrad vám rovněž produkuje potravu, za kterou můžete stavět další budovy (produkční, obrané či budovy, které vám dávají manu na kouzla). Z těchto budov se skládá vaše vesnice, kterou bude každou noc pod útokem nepřítele. Z tohoto důvodu, a rovněž abyste i vy měli čím zničit nepříteli budovy a hrad, budujete jednotky. Tyto jednotky ukrýváte v hradu a můžete je povolat k útoku stiskem jednoho tlačítka, rovněž můžete i určovat, na co budou útočit.

Screenshot_2013-11-02-20-08-54

Postupem času můžete kupovat nové speciální druhy jednotek, můžete za peníze získané v bitvách vylepšovat odolnost, produkci, či cenu vašich budov a podobně i vlastnosti jednotek. To na jaké úrovni obtížnosti budete bojovat vaše bitvy, si rovněž určujete vy. Avšak ve skutečnosti to stejně jen znamená, že nebudete plnit veškeré úkoly dané bitvy.

Tak co, myslíte, že dokážete projít vítězně všechny bitvy? Když vám to hned nepůjde, nevzdávejte to a experimentujte, vyplatí se to. Velmi rychle zjistíte, kdy jsou vaše jednotky nejsilnější, co a jak kde budovat atd.

[ratings]

Komentovat