Stačí hlídat terén a mít pevnou ruku

Pokud máte tablet již nějakou tu chvíli, určitě jste se setkali s balančními hrami, ve kterých je vaším úkolem dostat kuličku skrze labyrint do cíle. Tahle hra má podobný princip, ale je mnohem zábavnější, a co víc na své si přijdou i ti z vás, jejíchž tablet nemá senzor, pro tuhle hru není potřeba. Hra je totiž ovládána dotykovým joystickem, který je šikovně umístěn a velmi dobře nastaven (jen pozor, je docela citlivý).

Screenshot_2013-11-23-14-19-46

Náročnost hry

Čeká na vás mnoho zajímavých úrovní, překážek a terénů, po cestě navíc můžete sbírat modré obruče, za které dostanete lepší score. Hra je spíše zábavná a hezky provedená, naopak není nějak hodně hráčsky náročná. Takže to není ten typ hry, ve které byste se snažili dát pár hodin jeden level, spíš si můžete zkusit prolézt zajímavé bludiště, a pokud nebudete příliš zbrklí, půjde vám to jako po másle. Je to tedy spíše oddechovka pro volnou chvíli.

 

Screenshot_2013-11-23-14-18-34

Grafická stránka hry

Jak můžete vidět na některých obrázcích, které jsem ze hry vybrala, grafika je nápaditá a hravá. Ve hře na vás čeká mnoho různých typů terénů, avšak nejsou propracovány k maximální dokonalosti. Zkrátka do kvalitní 3D s HD obrazem tomu ledacos schází. To však nebránilo tomu, aby si hru v krátkém čase zamilovala široká veřejnost.

Celkové hodnocení

Až na zmiňovanou horší grafickou stránku je hra dost chytlavá a celkem nápaditá. Takže určitě doporučujeme!

Jak si stojí u Vás?

[ratings]

Komentovat