Úvodem

Hra Bad Traffic patří mezi oddychovky, které jsou ideální právě pro tablety. Je postavena na principu řízení dopravy a setkáte se v ní se dvěma módy – „Anděl“ vs. „Ďábel“ a jak už názvy obou režimů napovídají vždy půjde o něco jiného 😉

Herní režimy

V módu Anděl máte v jednotlivých úrovních obtížnosti za úkol zajistit bezproblémový průjezd určitého počtu automobilů přes různorodé křižovatky.

Naopak v režimu „Ďábel“ je úkol jiný – a to rozbít stanovený počet automobilů v daném limitu. Tyto požadavky se opět liší v závisloti na úrovni obtížnosti a dosaženého levelu.

Screenshot_2013-09-11-20-35-24

Ovládání

Auta se ovládají opravdu jednoduše. Každé auto, které se na silnici objeví je již rozjeté a má jasně daný směr. Vaše možnosti ovládání jsou pouze dvě – zastavit a zrychlit. Pozor – i když auto zastavíte tak se opět samo rozjede po 5 vteřinách.

Grafika a jednotlivé mapy

Grafické zpracování není zrovna okouzlující, ale u tohoto žánru hry to není zrovna to nejdůležitější na co byste se měli změřit. K dispozici máte celkem 9 map, kde se auta pohybuji v jasně daných „kolejích“. Jednotlivé mapy se vám otevírají podle dosažených/splněných cílů.

Rozšíření

V obou režimech hry také zároveň vyděláváte „peníze“. Za tyto nasbírané mince si poté můžete dokoupit různé bonusy, které vám hraní usnadňují a rozšiřují o různá vylepšení.

Screenshot_2013-09-11-20-35-51

Hodnocení

Hru hodnotíme jako povedenou oddychovku i když v tomto žánru se dají najít i lepší. Vzhledem k tomu, že je hra ke stažení zdarma určitě stojí za vyzkoušení.

My dáváme 2 body z 5 a kolik vy?

[ratings]

 

Diskuze

  1. Emy napsal:

    mohol by si please pocomt s hrou Agent a 3.ukol, bud to nefunguje vobec, alebo fakt neviem kam sa pohnut .tak isto ako Podraz 3 online, mi nejde zadat meno Jacka R a podobne, je to chybne..diky

Komentovat