Hra Archery vás mile překvapí. Nejprve se vám možná bude zdát, že je to ten typ vtipné minihry, která vám zaměstná na jedno odpoledne, pak ji ze soucitu necháte ještě chvíli ležet na vašem tabletu a nakonec ji přeci jen odinstalujete. Avšak u této hry tomu není tak.

 

Musíte si hlídat vítr i zbývající čas

Princip hry je opravdu jednoduchý, zkrátka musíte trefit terč, co možná nejvíce do středu. Natáhnete dotykem a pak musíte zamířit a pustit (tím dojde k výstřelu), situaci trochu komplikují povětrnostní podmínky, které musíte sledovat, resp. nemusíte, ale pocítíte je. A další komplikací je časový limit v podobě 10 sekund na výstřel, což jak brzy zjistíte, není vůbec tolik.

Screenshot_2013-12-01-14-28-05

 

Čeká na vás mnoho nástrah

Úroveň od úrovně je situace těžší a těžší, terč je dál, pohybuje se a tak podobně.  Pokud trefíte terč velmi dobře, nepřijde o váš šíp a dostáváte se dál a dál, pokud se vám podaří trefit střed, dostanete dokonce další šíp na víc.

Screenshot_2013-12-01-14-05-50

Nesmutněte pokud vám to ze začátku moc nepůjde

Brzy zjistíte, že se ve hře a v mušce budete rychle zlepšovat a hra vás začne bavit. Určitě oceníte i hezké grafické provedení, které hře dodává na realističnosti. Tak hodně štěstí a pevnou mušku.

 

Jak jste si hru užily vy?

[ratings]

Komentovat