Je jasné, že hra s tak zvučným jménem se uchytí velmi rychle, avšak nebylo vůbec jasné, zda tato hra bude alespoň z části tak kvalitní jako klasičtí Angry birds. Musím předem říct, že kdo čeká Need for speed, bude asi zklamaný, ale kdo čeká milou zábavnou a graficky roztomilou hru, toho tvůrci nezklamou.

 

Lití boj s prasaty tentokrát trochu jinak

Pokud jste fandy Angry birds, čeká zde na vás plno herních prvků, které již dobře znáte. Například na začátku vystřelujeme svého závodníka z praku. Během závodu se vyhýbáte notoricky známým blokům, které jsou z různých materiálů. A samozřejmě vaši úhlavní nepřátelé a soupeři jsou prasata.

Screenshot_2013-12-15-09-19-33

 

Herní možnosti

Hra je docela propracovaná a nabízí mnoho možností. Pokud jde o závodění, čeká na vás široká škála prostředí a závodních druhů (o první pozice nebo do stanoveného času a mnoho dalších), samozřejmě nechybí ani nakupování nových „aut“ a vylepšování jejich vlastností za penízky, které vyděláváte během závodění.

 

Grafika hry

Já hře propadla téměř okamžitě, protože ty opeřenci mají prostě něco do sebe. Grafiku v této hře pokládám za jeden z klíčových faktorů. Moc hezky propracované závody, nápadité tratě, vtipně pojaté vozidla nebo komiksy s dějem dodávají celé hře ten správný styl.

Screenshot_2013-12-15-09-13-45

 

Drobná vada na kráse

Jediné, co bych hře vytkla je její složitost, která mi přijde nulová. Ano, nějaký závod možná nedáte hned na poprvé, ale stačí si trochu vylepšit auto a je to. Myslím si, že kdyby hru trochu udělali trochu obtížnější, nic by se nestalo. Na druhou stranu, takto je docela vhodnou i pro děti.

Jaký dojem udělala hra na vás?

[ratings]

Komentovat