Angry birds byly původně počítačová hra, avšak řekla bych, že mnohem více se hra proslavila díky platformě na chytré telefony a tablety. Dnes už to není jen hra, ale opravdový fenomén. I v naší zemi jsme v regálech obchodů viděla angry birds papuče, adventní kalendář, psí známky, plyšáky, samolepky, karetní i jiné společenské hry, sběratelské kartičky, trička, paměti a nevím co ještě…

Screenshot_2013-11-08-17-30-00

Popravdě je trochu zvláštní, že se tato hra ta neuvěřitelně ujala a stala se takovým hitem. Chci říct jasně, ta hra je skvělá a má hluboké herní historické kořeny, grafika je velmi chytlavá a ptáčkové majé své kouzlo, ale stejně nechápu co je to, co tato hra má a její předchůdci podobného ražení neměli. Proč jsou nyní Angry birds takovým obchodním poutačem. Hrají ji děti i slavní politici, každý má rád nebo alespoň zná tuto hru.

Screenshot_2013-11-08-17-29-00

Pokud jste přeci jen byly v kómatu a nyní jste se probudili a netušíte, oč v této hře jde, ráda vám to objasním. V této hře vystřelujete z praku ptáčky a snažíte se zasáhnout a zlikvidovat všechny prasata. Ty jsou kryté v nejrůznějším opevnění, takže na to musíte jít strategicky a rozmýšlet, co se vám vyplatí shodit. Hra je opravdu zábavná a nad některými lvly se můžete trápit i dlouhé dny, pokud budete chtít získat všechny hvězdy (plné score). Postupem času se budete setkávat s různými druhy ptáčků, které mají různé schopnosti, ale na to už si přijdete sami.

Tato hra má dnes už desítky verzi, a tím pádem nepřeberné množství map a mnoho tematických úrovní. Čeká na vás zkrátka plno zábavy, některé verze jsou dokonce zdarma!

Jaký názor na tyhle opeřence máte vy?

[ratings]

Diskuze

  1. karina napsal:

    Pro to. Ze. Me. Bavi

Komentovat