Recenze tabletů

Přinášíme vám recenze a testy tabletů, které vás určitě zaujmou. V každé recenzi se dozvíte technické parametry daného tabletu, klady vs. zápory a závěrečné hodnocení. Věříme, že vám naše testování tabletů spolu s recenzemi usnadní výběr tabletu a přinesou vám odpovědi na vaše otázky.


Pokud si potrpíte na nejnovější hi-tech vymoženosti ve vašich přístrojích, a sháníte nový tablet, pak bychom vám rádi představili Lenovo Yoga Tablet 2, který je všestranně užitečný, kompaktní a velmi pohledný, zkrátka tablet jak má být.

Možná jste také zaznamenali informaci, kterou již před nějakým časem vypustila společnost Apple, o nově plánovaném tabletu s gigantickým rozměrem displeje 12,9 palce. Tímto tabletem by Apple otevřel zcela nový sortiment zboží, které zatím není na trhu k dostání. Avšak týdny plynou a Apple stále nic nepředstavuje a jak se tak zdá, ona pomyslná vrátka nového trhu neotevře Apple, ale Sony, který […]

Čínská společnost Xiaomi představovala pro zákazníky vždy volbu ve znamení kvality a výkonu za velmi příjemnou cenu. Dokladem toho je řada několika smartphonů a také tablet Xiaomi MiPad. Tento tablet se stejně tak jako jeho kolegové z divize chytrých telefonů, těší velké oblibě, a proto není divu, že se společnost rozhodla pro vydání jeho nástupce.

Čistě herních tabletů je na trhu jako šafránu, takže pokud si chce nějaký zapálený hráč takovouto hračku pořídit, musí dlouho hledat, ale výběr nemá příliš složitý. Absolutní špičku v této skupině představuje tablet od americké společnosti NVIDIA, kterou známe především jako výrobce grafických karet do stolních počítačů a laptopů.

Pokud ještě na poslední chvíli sháníte pod stromeček dárky, a víte, že jeden z nich by měl být i tablet, ale žádný z momentálně nabízených modelů vás neoslovil, co se porovnání ceny výkonu týče, pak byste měli zvážit tu možnost, že s nákupem tabletu posečkáte až na úplný konec měsíce. V tuto dobu totiž na trh vstoupí nový tablet T1 od společnosti Honor, který se […]

Pokud jste mladý člověk, který potřebuje pro svůj byznis, zábavu, ale také běžné denní potřeby opravdu výkonnou a hlavně kompaktní zbraň, je tento tablet určen přesně pro vás.

Trh s elektronikou a zejména pak s dotykovými mobily a tablety zaplavují i značky, o kterých jsme nikdy neslyšeli a které mají svůj původ nejčastěji v Číně. Nyní se však na našem trhu objeví také smartphone, tablet a fitness náramek pod značkou op3n dott, která má svůj původ někde trochu jinde.

Ne každý využívá svůj tablet v poklidu svého domova nebo v kanceláři. Některé profese či koníčky si žádají vzít tablet také ven do přírody do terénu, kde jsou často tyto přístroje vystavovány nepřízni počasí, nečistotám a fyzickému opotřebovávání. A právě na uživatele, kteří potřebují tablet k těmto účelům myslí i Panasonic se svým novým tabletem Panasonic Toughpad FZ-B2.

Oblíbenost takzvaných phapletů, tedy spojení tabletu a telefonu poslední dobou strmě stoupá vzhůru. Lidé si zkrátka potrpí na komfort v podobě velkého displeje, který umožňuje pohodlné ovládání displeje.

Situaci, kdy se čínští výrobci předhánějí ve snaze co nejvíce srazit cenu tabletu dolů, si již před lety odbyl Android. Podobnou situaci nyní prožívá i Windows. Na aktuálně probíhajícím veletrhu v Hongkongu, kde právě čínští výrobci ukazují své novinky, byl představen nový tablet od společnosti Emdoor, jehož pořizovací cena nepřesáhne 65 dolarů.