Hry pro tablety

Vyberte si hry pro tablet. Vybíráme pro vás tituly, které jsou určeny přímo pro tablety a hraní her je proto maximálně pohodlné a uživatelsky přívětivé. Všechny hry jsou k dispozici zdarma. Tak neváhejte a stahujte super hry pro váš tablet! Přečtěte si krátké recenze a doporučení super her různých žánrů. Můžete zde najít jak závodní hry, střílečky, arkády nebo RPG. Hraní her na tabletu přináší nový rozměr zábavy a vy si tak můžete vaše oblíbené hry, které jste doposud mohli hrát pouze na PC, vychutnat kdekoliv a kdykoliv.


Vybíráte si novou hru do vašeho tabletu, a chtěli byste něco opravdu dobrého, co vás potěší skvělou grafikou, hratelností a příběhem? Pokud máte rádi i trochu té historie, například II. světovou válku, pak pro vás máme skvělý tip, který vás zabaví na dlouhé hodiny.

Pokud hledáte do svého tabletu zbrusu novou hru, která vám přinese pořádnou dávku dobrodružství, zábavy a skvělou podívanou, pak byste se měli podívat na hru s poměrně neobvyklým názvem Banner Saga, která má dost slušně našlápnuto k získání titulu hra roku 2014.

Alespoň jeden titul ze série Call of Duty hrál ve svém životě snad úplně každý. A pokud patříte mezi fanoušky tohoto konceptu hry od Activision, máme pro vás dobrou zprávu. Své CoD si nyní budete moci zahrát i na vašem mobilu či tabletu. Na trh totiž přichází zcela nové Call od Duty: Heroes.

Jelikož je zacházení s tablem přehlednější než s menším chytrým telefonem, spousta z nás jej již používá pro práci či ve škole. Navíc je většina aplikací kompatibilní s mobilní i tabletovou verzí, a dá se tak přecházet z jednoho zařízení na druhé. Další nemalá skupina lidí si k tomu přidá i komunikaci s ostatními členy rodiny, ať již formou bezplatného […]

Pokud jste náruživým hráčem na konzoli PS4 a velice vás rozčiluje, že máte například svou konzoly v obývacím pokoji, ale ve vašem pokoji již hrát nemůžete, máme pro vás skvělou zprávu! Pokud jste zároveň majitelem některého ze zařízení z edice Z3 od Sony, můžete svůj herní zážitek z PS4 přenést i na váš mobil či tablet.

Chtěli byste si na svém tabletu také někdy zahrát opravdu pořádnou kvalitní 3D hru s nadupanou grafikou a skvělým herním zážitkem, která by vám připomněla staré dobré časy strávené hraním u stolního počítače? Pak byste měli vsadit na klasiku a zahrát si na tabletu hru, kterou možná již notoricky znáte a určité jí milujete. Řeč je zde o pecce z dílny společnosti […]

Proč se obklopovat zbytečně násilím, když existuje mnoho krásných a graficky propracovaných her v příjemném prostředí plném dobrodružství a zábavy. Dnes si představíme hry určené dětem, které si však jistě rád zahraje i nejeden dospělý. Díky kvalitnímu zpracování jsou dnešní hry jako stvořené pro tablety.

Závodní hry jsou vždy skvělým odreagováním, je na ně potřeba více soustředění, ale o to větší je samotný prožitek z hraní, když si uživatel představí, že sedí v kokpitu závodního vozu, který musí dostat do cíle dříve, než jeho soupeři.

Kdo by neznal populární naštvané ptáčky? Nyní však přišla společnost Rovio mobile s novinkou. S vašimi oblíbenými opeřenci se sice setkáte, avšak v závodní hře!

Zima už je tady a někteří z Vás už se možná těší na hory nebo alespoň na pořádný sníh. Pokud stejně jako já milujete lyžování, můžete se na zimu trochu naladit s touhle skvělou hrou.