Aplikace

Vyberte si aplikace pro tablet. Vybíráme aplikace, které jsou určeny přímo pro tablety. Rozšiřte tak možnosti vašeho tabletu díky těmto skvělým aplikacím a udělějte z něho „nabušený“ pracovní nástroj a přenosné PC.


Závodní hry jsou vždy skvělým odreagováním, je na ně potřeba více soustředění, ale o to větší je samotný prožitek z hraní, když si uživatel představí, že sedí v kokpitu závodního vozu, který musí dostat do cíle dříve, než jeho soupeři.

Pokud se i vy na střední či vysoké škole věnujete chemii, určitě se vám následující aplikace bude hodit.

Možná, že i vy patříte mezi lidi, kteří na internetu a obecně ve svém životě využívají mnoho služeb, avšak ani netuší o zajímavých aplikacích, které si můžete zdarma stáhnout do tabletu, a které vám zpříjemní život.

Pokud už vás nebaví poslouchat v rádiu neustále rádobyvtipné komentáře moderátorů a hlavně reklamy, jednoduše si stáhněte aplikaci Webmusic do vašeho tabletu a máte vystaráno!

Pokud jste podobnou aplikaci ještě nezkoušeli, určitě vám to doporučuji. Je to zajímavý nápad a garantuji vám, že vás to po chvíli nenechá spát.

S aplikací Aladin už Vás počasí nikdy nezaskočí. Mějte kvalitní detailní předpověď vždy po ruce.

Velmi zajímavou aplikaci, která je zdarma ke stažení si pro Vás připravila organizace Červeného kříže. Zjistěte, jestli jste schopni poskytnout první pomoc.