Webmusic je velmi zajímavá aplikace pro všechny milovníky hudby. Její možnosti využití jsou velmi malé, její funkce je prakticky jediná, avšak i přes její prostost je skvělým doplňkem, který potěší každého milovníka hudby. Jedná se o hudební generátor, zkrátka a jednoduše si zvolíte desetiletí od roku 1950 do roku 2010 a pak už jen vychutnáte písně typické právě pro toto období.

Screenshot_2013-11-08-17-39-53

Podobných hudebních aplikací je celá škála a záleží jen na vás, jak si zvolíte, avšak mě se líbí tato, hlavně z toho důvodu, že množství písní je vyhovující a dostačující, aplikace není přecpaná funkcemi typu líbí/nelíbí, sdílet atd. Není to ani komerční záležitost odkazující na koupi alba, zkrátka a jen vám podá potřebné informace o skladbě, kterou posloucháte a zbytek je už na Vás, buď se vám zalíbí anebo si prostě jen necháte vygenerovat další.

Další podobnou aplikací toho typu je Youradio, případně si můžete stáhnout i přímo nějakou vaši oblíbenou rádio stanici do vašeho tabletu. A nebo Shazam.

Shazam patří mezi ty aplikace, které si opravdu zamilujete! Stačí mu totiž pár sekund poslechu jakékoli písně a ihned vám (pokud jste připojeni k internetu) prozradí, od koho skladba je, a jak se jmenuje. Všechny informace se vám navíc uloží do paměti, takže už nikdy nezapomene na název písně, kterou jste si při poslechu v práci nebo třeba na party zamilovali.

Co si o těchto aplikacích myslíte vy, a jakou máte nejraději?

[ratings]

Komentovat