Možná, že i vy patříte mezi lidi, kteří na internetu a obecně ve svém životě využívají mnoho služeb, avšak ani netuší o zajímavých aplikacích, které si můžete zdarma stáhnout do tabletu, a které vám zpříjemní život.

Začnu nyní aplikací Mc Donalds, většina z vás si možná občas do tohoto rychlého občerstvení ráda skočí. I já patřím mezi ty, kterým se někdy nechce vařit. S jejich aplikací se můžete kdykoli podívat, co mají zrovna v sezónní nabídce, kde se nachází nejbližší restaurace, či dokonce i na slevové kupony, které pak stačí ukázat u pokladny. Občas se tam i soutěží o nějakou tu konzumačku, ale to už je vedlejší. Rovněž si tam můžete číst otázky a odpovědi na zaměstnance tohoto rychlého občerstvení. Povím vám, je to občas fakt zábavné počtení.

Screenshot_2013-11-17-23-18-22

Další aplikace, která vám může zpříjemnit život a ušetřit čas je aplikace vaší banky, většina ji už v dnešní době má. Zde důrazně doporučuji, nepoužívat takovéto aplikace, pokud váš tablet nemáte dobře zabezpečený, připojujete se na pochybných místech apod. Pokud tomu tak není a staráte se o zabezpečení, jak se patří, může vám tahle aplikace ušetřit mnoho času, protože nabízí většinou veškeré funkce, které jsou dostupné v internetovém bankovnictví.

Možná rovněž rádi na internetu prodáváte, či měníte. Velmi populární servery jako třeba Aukro, či Votoč vohoz mají také své aplikace. Takže můžete vždy a všude sledovat své obchody, příhozy, zájem o vaši nabídku, či naopak přihazovat, kupovat atd.

Screenshot_2013-11-17-23-19-28

Co o podobných aplikacích vy? Případně nám dejte vědět, jaké další používáte.

[ratings]

Komentovat