Pryč je doba, kdy jste do školy museli tahat otrhanou starou učebnici spolu s periodickou tabulkou chemických prvků. Nebo ještě hůř, kdy jste se veškeré informace museli učit nazpaměť. Nyní si můžete stáhnout a nainstalovat novou aplikaci Periodická tabulka. Tato aplikace vyšla nedávno, avšak už nyní se těší obrovské oblibě, je totiž velmi užitečná a dobře udělaná. Díky svému barevnému provedení i přehledná a navíc nyní zdarma! Pokud budete mít tuto aplikaci v tabletu, už vás v chemii nic nezaskočí, jelikož z ní ledacos vyčtete a ještě více odvodíte.

 

Bude se vám hodit na samostudium i do školy

Tato tabulka prvků je navíc i docela dobrým a účinným tahákem. Ne, že bychom vás snad naváděli k opisovaní! Ale jen tak k pro informaci, krom značek a názvů prvku na vás čeká mnoho informací navíc. Dozvíte se například anglické a latinské názvy, roky objevu, skupiny, bloky, protonová čísla, oxidační čísla, atomovou hmotnost, body varu a tání a plno dalších informací.

Screenshot_2013-12-01-14-28-35

Praktické informace ze všech oblastí

Díky této aplikaci zkrátka získáte veškeré potřebné i dost podrobné informace o termodynamických, materiálových a elektromagnetických vlastnostech. Dále pak informace o reaktivitě a vlastnostech jádra. Je to tedy ideální nástroj pro studium, i tvorbu nejrůznějších reakčních vzorců a pomoc při názvosloví.

Screenshot_2013-12-01-14-28-25

Rada na závěr? Stahujte, dokud je aplikace zdarma, protože je to opravdu užitečný pracovní i studijní nástroj, který se může hodit a je dost možné, že nebude stále zdarma.

 

Využijete tuto aplikaci?

[ratings]

Diskuze

  1. Chemická tabula napsal:

    Pro chemiky doporučuji také aplikaci Chemická tabulka.

    https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.kle.tabulka

Komentovat