V našem moderním světě jsme obklopeni značkami, reklamou a tunou dalších komerčních věcí. Schválně na kolik sloganů si nyní z fleku vzpomenete? Určitě na pár ano, alespoň já tedy. Na tomto vědomí staví i aplikace Logo Quiz, ve které na základě části obrázku loga značky musíte uhodnout její název.

Popravdě mě až překvapilo, na kolik značek si vzpomenu, ale i kolik jsem jich v životě neviděla.  Naleznete tu loga všech možných věcí i zemí, od značek elektroniky, rychlých občerstvení, jídla obecně, aut, sociálních sítí, prohlížečů, zkrátka všeho. Jednotlivé loga jsou navíc rozdělena do úrovní podle obtížnosti, vždy po určitém počtu uhodnutých log se vám odemkne další úroveň.

Screenshot_2013-11-02-20-47-12

Za každé uhodnuté logo získáte podle náročnosti loga určitý počet bodů. Tyto body nic společného s vaším score, ale můžete je ve hře vyměnit za nápovědy, abyste uhodli další a další loga. Pokud vám hra opravdu nedá, můžete najít i nějaké ty nápovědy na internetu. Plno lidí nahrává správné odpovědi nebo se zkrátka jen chlubí svými výsledky.

Screenshot_2013-11-02-20-46-41

Malý typ na závěr, i když si budete myslet, že vám logo nic neříká, projděte je všechny zvětšené, některá loga vypadají miniaturně dost nejasně, ale jakmile je uvidíte ve větším, vše bude jasnější.  Tak a teď už směle do toho, zvládnete odemknout všechny úrovně? Nebo dokonce uhodnout všechny loga?

[ratings]

Komentovat