Pokud už vás omrzelo sledovat televizní předpověď, která se často plete a navíc vám logicky nemůže ukázat přesné počasí pro lokalitu, ve které se budete vyskytovat nebo ve chvíli kdy vás předpověď zajímá, neváhejte a stáhněte si radar Aladin.

Tuto aplikaci si můžete aktualizovat nonstop a tak vždy přesně víte, jak se počasí vyvine a tím pádem můžete sledovat, zda hrozí bouřka, či bude hezky, když plánujete váš rodinný výlet. Díky lokalizační službě navíc víte, jak bude přesně v místě, kde se aktuálně vyskytujete, či si můžete navolit i jiné místo, kam třeba zamíříte.

Aplikace je velmi hezky zpracovaná, dobře se ovládá, je graficky atraktivní a získáte díky ní všechny potřebné informace jako například teplotu, rychlost větru, tlak, vlhkost atd. A samozřejmě můžete sledovat podrobný vývoj těchto parametrů. Další skvělé aplikace, na které Aladin odkazuje, jsou Meteoradar a sněhové zpravodajství, které si rovněž doporučuji odzkoušet, vše je navíc zdarma, takže můžete mít aktuální informace o stavu počasí vždy po ruce zcela zdarma!
Zároveň se v ní rychle zorientujete a díky přehledným grafům vše rychle pochopíte. To uvádím z toho důvodu, že podobných aplikací je sice víc, ale nejsou tak kvalitní přesné a občas by to chtělo studium meteorologie, aby se v nich člověk vyznal. Kdybyste si přeci jen s čímkoli nevěděli rady, je tu připravená nápověda, která vám vše objasní.

Screenshot_2013-10-18-07-56-37Screenshot_2013-10-18-07-56-33Screenshot_2013-10-18-07-56-28Screenshot_2013-10-18-07-56-13

My dáváme 3 body z 5 a kolik vy?

[ratings]

Komentovat